01 ارديبهشت 1397

اخبار و اطلاعیه های دانشگاه

پیام تبریک دکتر ولایتی به مناسبت سال جدید

پیام نوروزی دکتر ولایتی:
دانشگاه آزاد اسلامی با برنامه ریزی و اهتمام جدی باید در مسیر ارتقاء کیفی فعالیت ها گام بردارد

دکتر علی اکبر ولایتی در پیام نوروزی خود به مسئولان، اساتید، دانشجویان و همکاران دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید با برنامه ریزی و اهتمام جدی در مسیر ارتقاء کیفی فعالیت ها گام بردارد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت نوروز 1397 و در پیامی به مسئولان، استادان، دانشجویان، همکاران و کارکنان در تمامی بخش های دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن تبریک این ایام، خواستار برنامه ریزی دقیق و اهتمام جدی به منظور دستیابی دانشگاه به ارتقاء سطح کیفی فعالیت ها شد.

متن پیام دکتر ولایتی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در آستانه نوروزی دیگر که فرصت مغتنم و شایسته ای برای تغییر، دگرگونی و برنامه ریزی هر چه بهتر است، فرارسیدن سال جدید را به تمامی مسئولان، اساتید، دانشجویان، همکاران، کارکنان در تمامی بخش ها و مرتبطین با دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض می کنم و برای آنان صحت و سلامت آرزومندم.

سال 1396 برای دانشگاه آزاد اسلامی فرصتی بود تا علیرغم همه فراز و نشیب ها، با عنایات الهی و توجهات ائمه اطهار(علیهم السلام) و تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همت و تلاش مسئولان و دست اندرکاران و همراهی اساتید و دانشجویان و مساعی ارزشمند کارکنان، شرایط جدیدی را در ساختار سازی، کیفی سازی، اهتمام به رفع مشکلات، جوان گرایی، نخبه گرایی و بهره مندی از ظرفیت ارزشمند آنان ، عنایت ویژه به فعالیت های دانش بنیان، توسعه فعالیت ها در حوزه پژوهش، گسترش و اهتمام به فعالیت های دینی، مذهبی و فرهنگی ، برنامه ریزی و حرکت در مسیر دقیق، ایجاد شفافیت مالی، تحول و اهتمام در به کارگیری نیروهای کارآمد، افزایش زمینه های رفاهی و حمایتی برای دانشجویان و همچنین امورات معیشتی کارکنان خدوم و زحمت کش و ... را تجربه نماید و خوشبختانه در بسیاری از زمینه ها و در جهت توسعه کمی و کیفی فعالیت ها با تلاش های جناب آقای دکتر رهبرو معاونین دانشگاه که هر کدام دارای سوابق ارزنده و درخشان علمی، اجرایی و آموزشی هستند و تمامی همکاران محقق گردیده است.

سالی که گذشت، زمان استقرار مدیریت جدید دانشگاه، خط مشی گذاری و اولویت بندی در سیاست ها و برنامه ریزی های متقن بوده و در سال ۱۳۹۷ با امید به فضل و عنایت الهی و همراهی کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دوره شکوفایی این سیاست ها و خط مشی های کلان فرا خواهد رسید.

دو برابر شدن بودجه فرهنگی دانشگاه، اختصاص بیش از ۱۰ درصد بودجه به فعالیت های پژوهشی، راه اندازی صندوقی جهت جذب اعضای هیات علمی جوان، عدم افزایش شهریه دانشجویان در نقاط محروم، اهتمام به فعالیت های دانش بنیان و کاهش محسوس وابستگی دانشگاه به درآمدهای حاصل از شهریه و ... مسیر شکوفایی این سیاست ها و خط مشی های کلان را هموارتر می نماید.

البته علیرغم همه توفیقات به دست آمده باید تاکید کرد که نگاه به ظرفیت های بی نظیر و فراوان این مجموعه به عنوان بزرگترین مجموعه آموزشی حضوری جهان، می طلبد تا به منظور دستیابی به اهداف کلان با برنامه ریزی و اهتمام جدی در مسیر ارتقاء فعالیت ها گام برداشت و امیدوارم در سال 1397 بیش از گذشته شاهد توفیقات روزافزون در همه زمینه ها با همت عالی همه عزیزان و همراهان در دانشگاه باشیم. ان شاء الله

فرصت را مغتنم شمرده از همراهی اعضاء موسس و امناء، مسئولان و دست اندرکاران، اعضاء هیئت علمی و اساتید، دانشجویان و تمامی همکاران و کارکنان بخش های مختلف آموزشی، پژوهشی و اداری تشکر و تقدیر نموده، ضمن تبریک سال جدید، توفیقات روزافزون توام با صحت و سلامت از خداوند متعال تحت توجهات ائمه اطهار(علیهم السلام) مسئلت می نمایم.

علی اکبر ولایتی

پیام نوروزی دکتر فرهاد رهبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی حلول سال جدید را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

در متن پیام نوروزی دکتر فرهاد رهبر آمده است:

 

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الى احسن الحال

از همه سوی جهان جلوه او می بینم / جلوه اوست جهان کز همه سو می بینم
چون به نوروز کند پیرهن از سبزه و گل / آن نگارین همه رنگ و همه بو می بینم

آغاز سال 1397 هجری شمسی را به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری، رئیس و اعضای محترم هیأت موسس و هیأت امنا و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می‌گویم.

جا دارد که با دگرگونی بهار و طبیعت، قلب های ما نیز طنین شکوفایی، عطوفت و مهربانی به خود بگیرد و همراه با حلول سال نو گام های بزرگ برای بهتر شدن و تحول در کردار و گفتار همه ما حادث شود.

در حالی به سال جدید قدم می‌گذاریم که 36 بهار از عمر پرافتخار دانشگاه آزاد اسلامی می گذرد و این درخت تنومند حاصل تدبیر امام راحل، حمایت رهبر معظم انقلاب و همت آیت الله هاشمی رفسنجانی است که پس از تجلی انقلاب اسلامی در جهت نیل به اهداف والای علمی و آموزشی و رفع نیازهای جامعه تاسیس شد.

بی تردید بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان با عنایت خداوند بزرگ و به برکت همراهی مردم و تلاش مسئولان در دوره های مختلف، امروز تبدیل به پایگاه بزرگ علمی و پژوهشی و موجب افتخار جهانی در رشته های مختلف علمی برای ایران اسلامی شده است و ظرفیت بی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی ارائه خدمات علمی و آموزشی را در بیرون از مرزها دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی در چهارمین دهه از فعالیت خود، توجه به ارتقای کیفیت آموزشی، توجه به مسائل فرهنگی، کارآفرینی و حل مشکلات را در دستور کار قرار می دهد تا بار دیگر پژواک افتخار و بالندگی را در آسمان علم و دانش طنین انداز نماید و هموارکننده مسیر تمدن نوین اسلامی در افق توسعه ملی باشد.

امید آن دارم سال ١٣٩٧ سال افزون شدن همدلی، یکپارچگی و تعاون بین همه اعضای دانشگاه آزاد اسلامی، اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه باشد و در این سال اهتمامی بیشتر برای هر چه نزدیک تر شدن به شاخصه های دانشگاه تمدن ساز و اهداف مورد انتظار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در حوزه علم و فناوری به خرج دهیم.

توسعه نگاه انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی در کنار پایبندی بیشتر به اصول و قوانین در تراز یک نظام آکادمیک، همراه با متمرکز نمودن توان منابع انسانی دانشگاه بر اولویت های نظام آموزش عالی و نیازمندی های کشور، از اهم مواردی است که انتظار می رود بدنه تخصصی و مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ٩٧ بیش از پیش مدنظر داشته و قطار دانشگاه را در این ریل به پیش رانند.

سعادت، سلامت، نیک بختی و کامیابی برای همه مردم ایران بویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی آرزومندم.

در پایان از خداوند منان برای ملت شریف ایران آرزوی سالی نیک، همراه با بهروزی و موفقیت دارم و امیدوارم در این سال خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، استادان گرامی، کارکنان خدوم و دانشجویان عزیز بیش از گذشته همت و تلاش را برای خدمت به کشورشان سرلوحه مسیر زندگی خود قرار دهند.

فرهاد رهبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام مرکز آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی بمدت48ساعت تمدید شد.

سامانه ثبت نام مرکز آزمون در مقطع کارشناسی  پیوسته و ناپیوسته  دانشگاه آزاد اسلامیاز تاریخ 24 بهمن ماه 1396 بمدت48ساعت  تمدید شد. علاقمندان می توانند از طریق آدرس زیر به سایت ثبت نام مراجعه نمایند .

 
 

www.azmoon.org

قرار گرفتن مقاله ای دیگر از عضو هیات علمی واحد صحنه در نوبت چاپ

قرار گرفتن مقاله دیگر از عضو هیات علمی واحد صحنه در نوبت چاپ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه مقاله ای توسط صابر شریفی عضو هیات علمی این واحد دانشگاهی به همراه مریم سیفی ، عزت اله نادری و قدسی احقر عضو هیات علمی دانشگاه سما استان کرمانشاه و سایر واحد های دانشگاهی تحت عنوان " جایگاه تفکر انتقادی در اسناد بالا دستی آموزش و پرورش ایران " پس از انجام داوری مربوطه در مرکز پژوهش های آموزشی کشور در نوبت چاپ فصلنامه علمی و پژوهشی " پژوهش در نظام  های آموزشی "قرار گرفت .این مقاله پس از چاپ در فصل نامه از طریق سایت www.jiera.ir در دسترس عموم خواهد بود .

برپایی نماز وحدت در واحد صحنه

برپایی نماز وحدت در واحد صحنه

به گزارش روابط عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه میزبان ادارات در برپایی اولین نماز وحدت شهرستان بود . نماز این روز با حضور مسئولین و مدیران و روسای ادارات شهرستان در محل مسجد این واحد دانشگاهی به امامت حجت الاسلام الیاسی امام جمعه این شهرستان اقامه گردید . پس از اقامه نماز این روز امام جمعه شهرستان در سخنانی یاد و خاطره امام  ( ره ) و ایام ا... دهه مبارک فجر را گرامی داشت و از موفقیت ها و دستاورد های انقلاب شکوهمند اسلامی نام برد . همچنین وی در ادامه از مسئولین فرهنگی این واحد دانشگاهی که در برگزاری این نماز پیش قدم شده بودند قدردانی نمود .

 

نشست کارکنان و مسئولین ادارات شهرستان

نشست کارکنان و مسئولین ادارات شهرستان

به گزارش روابط عمومی بنا به دعوت مسئولین واحد از ائمه جماعات و روسای ادارات و فرماندار شهرستان صحنه مهمان این واحد بودند . در برنامه ای که به مناسبت ایام دهه مبارک فجر تدارک دیده شده بود ، امام جمعه و فرماندار و بخشدار و سایر مسئولن و مدیران ادارات شهرستان نشستی صمیمی با کارکنان این واحد دانشگاهی داشتند . در این نشست حجت الاسلام الیاسی ، امام جمعه  و نورالدین فرزادی پور فرماندار این شهرستان پیرامون ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی سخنرانی نمودند . و از دستاورد ها و پیشرفت های حاصل از انقلاب اسلامی نام بردند  و افزودند که جوانان در دانشگاهها و مدارس نهال های حاصل این انقلاب و نظام هستند و وظیفه خطیر دانشگاه در آموزش و تربیت جوانان این نسل ، بسیارمهم و  حساس است. 

چاپ مقاله عضو هیات علمی واحد صحنه

 

چاپ  مقاله عضو هیات علمی واحد صحنه

به گزارش روابط عمومی این واحد دانشگاهی صابر شریفی عضو هیات علمی تمام وقت این واحد دانشگاهی  مقاله خود را تحت عنوان "Design and Validation of a Desirable Model for Developing Critical Thinking in The First-Grade High school Curriculum Based on the Upper Documents of Education in iran”

و با عنوان طراحی و اعتبار سنجی الگوی پرورش تفکر انتقادی نوشته شده است ، در مجله Iranian Journal of Educational Sociology  به چاپ رساند . این مقاله در سایت http://iase-idje.ir/ در دسترس علاقمندان قرار گرفته است .

چاپ مقاله ISI دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه

چاپ مقاله ISI  دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه

به گزارش روابط عمومی واحد صحنه مقاله ای تحت عنوان :

The study of the principles of green architecture from  the perspective of traditional architecture and urban texture of iran  (a trend to design tourism spaces(hotels)).

توسط محمد امین یعسوبی دانشجوی کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی در ژورنال تخصصی Journal of Balkan Ecology  در کشور بلغارستان شهر صوفیه به چاپ رسیده است. وی همچنین دارنده مقام رتبه چهارم جشنواره طراحی با رایانه در کشور می باشد.او همچنین توانسته است که سه مقاله بین المللی در داخل کشور در زمینه معماری سنتی و صرفه جویی انرژی و استانداردLEED در معماری  را به چاپ برساند و نیزیک مقاله بین المللی در زمینه نرم افزارهای تخصصی رشته معماری درکنفرانس بین المللی هنر،معماری و کاربردهای آن داشت است که  در کشور روسیه و شهر مسکو ارائه نموده است .

نشست حلقه صالحین بسیج اساتید در واحد صحنه

نشست حلقه صالحین بسیج اساتید در واحد صحنه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صحنه صبح روز بیست و چهارم دیماه نشست حلقه صاحین بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه در سالن کنفرانس  حوزه ریاست این واحد دانشگاهی برگزار گردید . در نشست این روز سید امین موسویان از کارشناسان مسائل سیاسی سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه مهمان این واحددانشگاهی بود . موسویان در این نشست پیرامون نهم دیماه و سایر اتفاقات پس از آن، سخنرانی کرد ودر خصوص  اغتشاشات اخیر سخنانی مطرح نمود که با پایان گرفتن صحبت های ایشان جلسه پرسش و پاسخی نیز در همین رابطه برگزار گردید که تا اواسط ساعات اداری واحد به طول انجامید .  در پایان برنامه این روز از اساتید فعال بسیجی این واحد با اهدای لوح یادبود و هدایایی تجلیل بعمل آمد . 

کتابخانه و مقالات

 

 

اوقات شرعی

Copyright © 2016 دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top

Template Design:Dima Group